23 Nisan 2016 Kuşadası Canlı Yem Avı

23 Nisan 2016 Kuşadası Canlı Yem Avı

Darboğaz canlı yem avımız

Balık yakaladığınız zaman telefonlarınıza sarılıp resim çekilip arkadaşıma atıcam demeniz en büyük hatadır! Biz zaten video ve resim çekiyoruz paylaştığımız zaman sayfamızdan zaten alacaksınız. Siz balığı almışssınız aşağıda sürüyü bulmuşuz hiç vakit kaybetmeden yeni yeminizi takıp hazır olmanız lazım, bizden gelen komutla oltanızı suya atmanız lazım!

Not: Sizin çekip attığınız resimler bir başka arkadaşına veya es kaza sayfanda paylaşman bizim için büyük felakettir, hem yerimizi belli eder hem de başka teknelerin yanımıza gelmisini sağlarsınız o mera kendi emeklerimizle bulunuyor. Bir başkası o meraya geldiği zaman herkez gelir ve o mera biter. Bindiğiniz dalı kesmeyin!!!

Tüm sürüyü almıyoruz zaten o anki furyayı alıyoruz herkez en az 1 balık alsın diye uğraşıyoruz. Kişi başı belli bir kota var zaten sen istesen de biz fazlasını yakalatmayız kimseye, cezası var yakalayanada yakalatanada. Balık alınan meraya 1 hafta uğramam ben mera dinlensin diye 5000 den fazla meram var. Zaten yukarıda yazdığım meranın başkaları tarafından bulunmamasıyla ilgili bir yazı ve seri olmaları, balık alamayanlar balık alması için sarfettiğim bi yazı.

 

Darboğaz canlı yem avımız devam

Balık avında telefonlarınızı sessize alıp teknenin göğüslüğüne bırakın, bizim performansımızı etkilemeyin!!! Bi elde olta bi elde telefonla balık avı olmaz, bizim işimize saygı gösterin !!!

Buraya kafa dinlemeye haftanın yorgunluğunu atmaya geliyorsunuz tekneye bindiğinizde dünyayla ilşkinizi kesin aileniz acil bi durum oldumu bizim numaramızı verin arasın görüşün, teknede sadece balığa yoğunlaşın kafa dinleyin telefon ve internetten bir gün uzak durun ölürmüsünüz. Eskiden telefon internet mi vardı bizim de dengemizi bozuryosunuz çalışırken dikkatimizide.

Kızdığım yok sadece daha güzel av olsun istiyorum okadar emek var masraf var teknede balık çıksın memnun ayrılsın diye işi sıkı tutmaya çalışıyorum.

TOP